Jeżeli planują Państwo uatrakcyjnienie pobytów konferencyjno – szkoleniowych, chętnie przygotujemy ofertę imprez towarzyszących. Tym z Państwa, którzy chcieliby w czasie pobytu w Wiśle zapewnić swojej grupie możliwość aktywnej i emocjonującej zabawy, polecamy imprezy terenowe i gwarantujemy, że będą one długo wspominaną przygodą.

Kolacje, bankiety, biesiady

 

To propozycje dla każdej grupy. Wiemy, że wspólne biesiadowanie w miłej atmosferze jest świetną okazją do nawiązania wielu ciekawych kontaktów i doskonale odpręża po aktywnie spędzonym dniu.

Kuligi, ogniska, zabawa z góralami

 

To świetna forma mniej „formalnego” spędzania wolnego czasu, gwarancja dobrej zabawy w bliskim kontakcie z naturą i dużo śmiechu w czasie imprez z udziałem wiślańskich górali. Polecamy: „Góralskie Zbójowanie”, „Góralskiego Idola – Wieś Śpiewa i Tańczy”, „Góralskie Gotowanie”.

Oprawa muzyczna

 

Niezbędna w trakcie każdej imprezy. Zapewniamy wykonawców serwujących najrozmaitszy repertuar, w zależności od gustów naszych Gości (DJ-e, zespoły wokalno–instrumentalne, kapele regionalne, karaoke).

 

Wieczory tematyczne

 

Są idealnym uzupełnieniem kolacji integracyjnej. Możemy zaproponować Państwu między innymi: pokazy barmańskie, Video party& Laser show, Wieczór hawajski, PRL, Lata 20, Lata 30, Karnawał w Rio, Dziki Zachód, Wieczór Zbójnicki.

 

Imprezy plenerowe

 

Dla spragnionych aktywnej zabawy i emocjonujących przygód zorganizujemy imprezę teambuildingową, zawody sportowe (narty, snowboard, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, biathlon), leśne wyprawy quadami, samochodami terenowymi i skuterami śnieżnymi, wizytę w parku linowym, paintball, strzelnicę, przeprawę przez bagna, bieg na orientację, zorbing czy piłkę fartuchową.