Oferty, Turystyka

Weekend w Wiśle – komfortowe noclegi w promocyjnych cenach

Spontaniczne wypady są najlepsze – zdecyduj więc teraz: wybieram się na weekend w Wiśle! Wyjedź wyciągiem kanapowym na szczyt Skolnity, pospaceruj promenadą nad największą polską rzeką, spróbuj lokalnych specjałów, przejedź się Wiślańską Ciuchcią!

Polecamy specjalny pakiet weekendowy dla rodzin lub „Weekend dla Pary” – w ramach oferty otrzymasz 2 noclegi, 2 pyszne bufetowe śniadania, jedną 3-daniową obiadokolację z napojami, dostęp do dwóch rodzajów sauny i monitorowane miejsce parkingowe. Zobacz pełną ofertę tutaj.

Zapraszamy do Wisły – malowniczej miejscowość w sercu Beskidu Śląskiego. Mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych odkrywa przed odwiedzającymi wspaniałe, górskie krajobrazy. Koniecznie odwiedź atrakcje turystyczne, z których najpopularniejszymi są Rezydencja Prezydenta RP – Zameczek na Zadnim Groniu, Muzeum Beskidzkie w centrum Wisły oraz Skocznia im. Adama Małysza w Malince, które możesz zwiedzić podczas jednej wycieczki – Wiślańską Ciuchcią! To wszystko sprawia, że Wisła – Perła Beskidów jest doskonałym miejscem na spędzenie weekendu.

Do zobaczenia!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *